De buitendienstmedewerkers van Aviko Potato: 

Aviko Buitendienst

Manfred van ’t Erve

+31 (0)6 537 554 26
manfred.vant.erve@avikopotato.nl

Regio: Oostelijk Flevoland

  Aviko Buitendienst

Marten Scheepsma

+31 (0)6 224 796 75
marten.scheepsma@avikopotato.nl

Regio: Zuidelijk Flevoland en Land van Heusden en Altena

Aviko Buitendienst

Martin Tillema

+31 (0)6 229 320 23
martin.tillema@avikopotato.nl

Regio: Noordoost-Nederland

  Aviko Buitendienst

Edwin Schrotenboer

+31 (0)6 535 443 13
edwin.schrotenboer@avikopotato.nl

Regio: Noordoostpolder en Gelderland boven de Rijn

Aviko Buitendienst

Chris van den Boogaart

+31 (0)6 532 260 26
chris.van.den.boogaart@avikopotato.nl

Regio: Limburg, Zuidoost-Brabant, Zuidoost-Gelderland en grensgebied Duitsland/België

  Aviko Buitendienst

Jan-Willem de Weert

+31 (0)6 535 248 79
jan-willem.de.weert@avikopotato.nl

Regio: Zuidwest-Nederland, Zeeland en België

CorneRomme

Corné Romme

+31 (0)6 225 405 60
corne.romme@avikopotato.nl

Regio: Noord-Holland, Haarlemmermeer en Zuid-Holland boven Rotterdam

  Wim van Buggenum

Wim van Buggenum

+31 (0)6 558 487 29
wim.van.buggenum@avikopotato.nl

Limburg, Oost Brabant en grensgebied Duitsland/België

Geert Jan Smegen

Geert Jan Smegen

+31 (0)6 511 753 73
geert.jan.smegen@avikopotato.nl

Regio: Noordoost Nederland

 

  Hugues Vandenberghe

Hugues Vandenberghe

+33 (0)6 622 832 08 
hugues.vandenberghe@avikopotato.nl

Regio: Picardie - Frankrijk 

Frank Martinache

Frank Martinache 

+33 (0)6 789 885 03
frank.martinache@avikopotato.nl

Regio: Nord-Pas de Calais -Frankrijk